hakkımızda
Biz Kimiz

OlayKredi®

2004 yılından beri müşteri memnuniyeti ve çıkarları doğrultusunda, güvenilir, doğru ve güncel bilgi paylaşım prensibini sürdürüyoruz. 2014 yılında altyapısını yenilikçi ve teknolojik olarak geliştiren firmamız daha optimal çözüm oluşturma gayretini sürdürüyor.

Sitede online işlemler, başvurular ve kredi takip gibi ayrıcalıklar sunuluyor. Artan yaşam koşullarında birçok kişi geçinmek ve nakit giderlerini karşılamak için kredilere başvurarak çözüm arıyor. Bankacılık ve finans sektöründeki yetkililerin, olumsuz kredi başvuruları kredi notunu düşürüyor açıklamaları da vatandaşlarda endişeye neden oluyor. Sitede bu soruna çözüm oluşturacak hizmetler sunuluyor. Kredi inceleme, kredi karşılaştırma gibi birçok hizmet kişilere en uygun kredi seçimlerini sunarak başvuru sürecini kolaylaştırıyor. Kapsamlı kredi detayları ve başvuru şartları da kolaylıkla incelenerek analiz edilebiliyor.

Olay kredi sitesi üzerinden kişiler bütün hizmetleri kullanarak en uygun ve avantajlı kredi seçimlerini oluşturabiliyor. Yapılan değerlendirme sonrası netleştirilen kredi seçenekleri olumlu sonuç getirerek kişilerin kredi notlarının yükselmesi sağlanıyor. Bankalar tarafında piyasaya sürülen ve gündemde olan bütün kredi detayları da site üzerinde tek bir ekrandan takip edilerek incelenebiliyor. Vatandaşın kredi konusunda merak ettiği, araştırmak istediği, kredi işlemlerinde zorlandıkları hesaplama ve karşılaştırma gibi konular için pratik ve kolay çözümler sunuluyor. Sitede sadece kredi araçları değil bütün yatırım ve finans araçları hakkında detaylar yer alıyor.

Kredi hesaplama konusunda zorlanan kişiler her türlü kredi için hesaplama ve masraf kalemi detaylarına ulaşabiliyor. Krediler arasında kararsız kalan ve kredi notunu düşürmeyecek kredi seçimlerinde zorlanan kişiler için kredi karşılaştırma araçları optimum çözüm oluşturuyor. Kısa sürede hızlı ve garantili kredi başvuruları yapılıp anında kredi aşamaları takibi yapılabiliyor. Teknolojik olarak yenilikçi ve güvenli sitede her uygulama pratik olarak kullanılıyor.