340 TL / Yıllık
Premier Miles

Premier Miles


HSBC Bank

ATM Sayısı
208
Üye İşyeri Sayısı
200.000
Alışveriş Faizi
1.36%
Kart Sağlayıcı
MasterCard
Kazanç Türü
Mil
Kazanç Tutarı
-
Ek Kart Ücreti
167.00 TL
Gecikme Faizi
1.66%
Asgari Ödeme
Kredi kartı limiti 25.000 TL ve altında olan kredi kartları için dönem borcunun %20 si, 25.000 TL üzerinde olan kredi kartları için ise %40 'ıdır.
Nakit Avans Ücreti
Yurt içi : Hsbc kanalları ve yurtdışı diğer bankalarda %1'dir.
Yurt Dışı : Yurt içi diğer bankalarda ise %3,50+ 0,5TL'dir.

Premier Miles

Premier Miles Kredi Kartı avantajları HSBC Premier müşterilerine özeldir. Premier müşteri statüsünde yer aldığınız sürece, tercihiniz doğrultusunda HSBC Premier Miles Kredi Kartı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.


HSBC Bank

HSBC Holdings plc (ya da bilinen adıyla HSBC, the Hong Kong and Shanghai Banking Corporation) İngiltere merkezli çok uluslu yatırım bankası ve finansal hizmetler şirketidir. 1865 yılında Hong Kong'da kurulan bankadır. HSBC, 65 ülkede yaklaşık 3,900 ofise sahiptir ve Afrika, Asya, Okyanusya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika bölgelerinde 38 milyon müşterisine hizmet vermektedir. Şirket, Standard & Poor's Piyasa Araştırması birimine göre 2020 yılı itibarıyla Dünya'nın en büyük altıncı bankasıdır. Şirketin sunduğu hizmetler üç temel grupta yer almaktadır: Mevduat Bankacılığı, Küresel Bankacılık ve Piyasalar (yatırım bankacılığı), Bireysel Bankacılık ve Varlık Yönetimi.

Özellikleri

  • Nakit Avans